Eğitim > Mobil > İAU Mobil Oyun Geliştirme

MOBİL OYUN GELİŞTİRME EĞİTİMİ'NDE %50 İNDİRİM VE 9 TAKSİT!

LOBİXO.COM KULLANICILARI MOBİL OYUN GELİŞTİRME EĞİTİMİ'NE %50 İNDİRİMLE VE 9 TAKSİT AVANTAJI İLE KATILIYOR.

FIRSAT DETAYLARI:

Mobil Oyun Geliştirme Eğitimi'nde Lobixo kullanıcılarına özel %50 indirim ve 9 taksit!

Mobil Oyun Geliştirme eğitim programı ile, üst kalitede mobil oyunlar geliştirebilecek ve yayınlayabilecek formasyona ulaştırılırsın. Bu nedenle, son derece güçlü ve kaliteli bir eğitim programı hazırlanmıştır. Eğitime mobil oyunlar ile ilgilenen herkes katılabilir.

- Eğitim aşamasında tüm işler uygulamalı olarak öğretilir. Örnek bir oyunu katılımcının bizzat kendisinin geliştirmesi sağlanır.

Oyun motorunun nasıl geliştirildiği de gösterilir. Katılımcının karşılaştığı sorunlarla tek tek ilgilenilir. Bu eğitim ile üst düzey bir mobil oyun geliştiricisi haline getirilirsiniz.

- Eğitimin sonunda İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından sertifika verilir.

- İlişki eğitimin sonunda bitirilmez ve 6 ay boyunca teknik mentörlük desteği de verilir. Böylece, ilk oyununu geliştirirken karşılaşabileceğiniz teknik sorunların çözümüne yardım edilir ve üst kalitede bir ürünün hayata geçirmesi sağlanır.

- Kendi ürününüzü piyasaya çıkardıktan sonra; yayıncılara, yatırımcılara ve kuluçka merkezlerine ulaşabilmek için ihtiyaç duyduğunuz mentörlük desteği de ayrıca verilir.

Mobil Oyun Geliştirme Eğitimi, İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından düzenlenmektedir. Eğitim programı, KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi firmalarından Nitra Oyun Yazılım Ltd. Şti. tarafından koordine edilmektedir.

Bu eğitim programını tamamlayan katılımcı İstanbul Incubation Kuluçka Merkezi'ne alınacaktır. Burada kendi start-up girişimini kurması sağlanacak ve TÜBİTAK/KOSGEB gibi kurumlara destek başvuruları gerçekleştirilecektir. "Mobil Oyun Geliştirme Uzmanı" ve "Girişimcilik" sertifikası olmak üzere 2 sertifikayı da almaya hak kazanacaktır.

İstanbul Aydın Üniversitesi, teknolojik gelişimin öncü kurumlarından bir tanesidir. Üniversite, teknolojiyi sadece tüketen değil aynı zamanda üreten bir toplum yetiştirilmesi için büyük yatırımlar yapmaktadır.

Nitra Oyun Yazılım Ltd. Şti. 3 boyutlu mobil oyun yazılımları geliştirmektedir. Dünyada kendi oyun motorunu geliştirerek oyun üreten az sayıdaki firmadan bir tanesi olan Nitra, 2016 yılında KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Desteği almaya hak kazanmıştır. Bu kapsamda İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde bulunan KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi'nde ofis tahsis edilen firma, %100 yerli üretim olan 3 boyutlu oyun motorunu geliştirmeye devam etmektedir.

Mobil Oyun Geliştirme Eğitimi'ne Lobixo kullanıcılarına özel %30 indirim ve 9 taksit avantajı ile hemen kaydolun!

FIRSATI NASIL KULLANABİLİRSİNİZ?

Lobixo.com üyelik gerektirmez, kampanyadan yararlanabilmen için gerekli kodu aşağıdaki butona tıkla ve hemen al!

Açılacak olan sayfada fırsattan yararlanman için gerekli olan Nitra ve İstanbul Aydın Üniversitesi'nin Mobil Oyun Geliştirme Eğitimi için Lobixo'ya özel olarak hazırladığı %30 indirim ve 9 taksit avantajı sağlayan indirim koduna erişebilirsin.

Lobixo'ya özel bu indirim kodunu aldıktan sonra eğitime kayıt olabilirsin. Eğitime buraya tıklayarak kayıt olabilirsin. Kayıt olduktan sonra, üniversitenin yetkili danışmanı seninle iletişime geçiyor olacak. Seninle iletişime geçen danışman ile Lobixo'dan aldığınız kodu paylaştığında, yetkili danışman sana indirimini uyguluyor olacak.