LOBİXO.COM KİMDİR?

LOBİXO İLE YENİ NESİL KAMPANYALAR...

Lobixo.com; teknoloji ve girişimcilik alanında habercilik yapan, yine bu alanda farklı etkinliklere imza atan ve pek çok değerli marka ile işbirliği yapan Moblobi.com tarafından kurulmuştur. Moblobi.com hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Lobixo.com bir yeni nesil kampanya sitesidir. Lobixo.com’da hem tüketiciler kazanır hem de kampanyayı düzenleyen markalar…

Lobixo.com’da tüketiciler, farklı markaların dijital, mobil, teknoloji alanındaki ürün/hizmet veya kanalları çeşitli indirim ve fırsatlar ile kullanırlar. Üstelik bunun için üyelik gerekmez ve indirim kodlarını almak için hiçbir ücret de ödemezler…

Lobixo.com'da yer almak için büyük marka olmanız şartı aranmaz… Girişimci ve startuplar’da yeni müşterilere ulaşmak için kolaylıkla Lobixo’da kampanya yaratabilir. Lobixo.com’da kampanya yaratan tüm marka, girişim ve startuplar ise Lobixo IQ adını verdiğimiz; akıllı ve analitik, uzman desteğimizle farklı mecralarda kampanyalarının reklamını yapma hizmetimizden yararlanabilirler. Kampanya yaratma ve Lobixo IQ hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.

Herhangi bir sorun, görüşün ya da önerin olursa bilgi@lobixo.com mail adresimizden bize her zaman ulaşabilirsin.

Lobixo.com’daki fırsatlardan haberdar olmak ve yaratılan özel kampanyaları kaçırmamak için sosyal medyadan bizi takip etmeyi unutma!