Oyun > Mobil > Paramanya

PARAMANYA’YI İNDİRENE, OYUN İÇİNDE KULLANABİLECEĞİ 10 TL DEĞERİNDEKİ 50.000 ALTIN!

LOBIXO.COM KULLANICILARINA, OYUN İÇİNDE KULLANABİLECEĞİN 10 TL DEĞERİNDEKİ 50.000 ALTIN PROMOCODE’U!

FIRSAT DETAYLARI:

Paramanya’yı Lobixo üzerinden indir, oyun içinde kullanabileceğin 10 TL değerindeki 50.000 altın promocode’u senin olsun

Paramanya, Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel şehirlerine; evler, oteller ve şehir simgeleri kurabileceğin, bolca para kazanabileceğin zar atmalı online stratejik bir masa oyunu...Karakterin ve şanslı zarınla rakiplerinden toplayabildiğin kadar kira topla, masanın en zengini sen ol. İster ailenle, ister arkadaşlarınla birlikte dilediğin yerden oyna; eğlenceye ortak ol! Üstelik Paramanya oyunu içindeki chat özelliğini kullanarak rakiplerin ile sohbet edebilir, yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Online olan arkadaşlarını kurduğun odaya davet edip hemen oyuna başlayabilirsin.

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listeleniyor. 3.000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, MARVEL FutureFight, Seven Knights, EvilBane: Kuzgunların Yükselişi/RAVEN ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunuyor. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği var. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsin.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL FutureFight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunuyor. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsin.

Paramanya'yı Lobixo'dan indirin, 10 TL değerindeki 50.000 altın promocode’u kullanmaya başlayın!

FIRSATI NASIL KULLANABİLİRSİNİZ?

Lobixo.com üyelik gerektirmez, kampanyadan yararlanabilmen için gerekli kodu aşağıdaki butona tıkla ve hemen al!

Açılacak olan sayfada fırsattan yararlanman için gerekli olan Lobixo'ya özel fırsat kodunu bulabilirsin. Paramanya oyununu Google Play Store'dan hemen indirerek, Lobixo'dan aldığın 10 TL değerindeki 50.000 altın fırsat kodunu oyun içinde hemen kullanabilirsin!

Oyunu indirdikten sonra Lobixo'ya özel aldığın bu fırsat kodunu oyun içinde nasıl kullanacağın konusunda yardım istersen buraya tıklayarak yardım alabilirsin.

Fırsat sadece Android kullanıcıları için Google Play Store'larda geçerlidir.