Oyun > Mobil > Sorupanda

LOBİXO.COM’A ÖZEL, SORUPANDA OYUNU İÇİNDE KULLANABİLECEĞİN 10 ELMAS FIRSATI!

LOBİXO KULLANICILARINA SORUPANDA MOBİL OYUNU İÇİNDE KULLANABİLECEKLERİ 10 ELMAS!

FIRSAT DETAYLARI:

Lobixo.com kullanıcıları Sorupanda mobil oyununda kullanmak üzere 10 elmas sahibi oluyor!

Lobixo.com’dan alacağın ücretsiz fırsat kodu ile Sorupanda mobil oyunu içinde kullanabileceğin 10 elmasa sahip olabilirsin!

Sorupanda, yepyeni bir bilgi yarışması… Sorupanda'da arkadaşlarınla ve tüm Türkiye ile bilgini yarıştırabilirsin. Genel Kültür, Coğrafya, Tarih, Sinema, Matematik, Edebiyat, Spor, Müzik ve Bilim gibi birbirinden farklı kategorilerde yarışarak, meydan okuyabilir, turnuvaya katılabilirsin. Sorupanda içerisinde 3 farklı oyun tarzı bulunuyor: 1- Hemen Oyna: Seviyenize göre seçebileceğiniz yarışma kategorisinde, oyunda çevrimiçi olan oyuncularla anlık rekabet edebilirsiniz. Bekleme süresi yok, anında rakip geliyor, sonucu görmek için 72 saat beklemene gerek yok! Sonuçlar anında... 2- Meydan Oku: Facebook arkadaşlarınıza istediğiniz kategori ile meydan okuyup, kazandığınız zaferleri sosyal medyada duyurabilirsiniz. 3-Turnuva: Anlık olarak katılacağınız Turnuva’larda rakiplerinizi eleyip birinciliğe ulaşabilirsiniz. 8 kişilik turnuvalarda yükselmenin tadını çıkarın.

Sorupanda’da kullanabileceğin Lobixo’ya özel 10 elmas fırsatını kaçırma!

FIRSATI NASIL KULLANABİLİRSİNİZ?

Lobixo.com üyelik gerektirmez, kampanyadan yararlanabilmen için gerekli kodu aşağıdaki butona tıkla ve hemen al!

Açılacak olan sayfada fırsattan yararlanman için gerekli olan Lobixo'ya özel fırsat kodunu bulabilirsin. Sorupanda oyununu hemen indirerek, Lobixo'dan aldığın 10 TL elmas değerindeki fırsat kodunu oyun içinde hemen kullanabilirsin!

Oyunu Google Play Store'dan indirmek için buraya; AppStore’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Fırsattan yararlanabilmek için aşağıdaki formu doldurarak, fırsat kodunu almayı unutma!